Hakkımızda

Etkin Design ailesi 2006'dan bugüne tecrübeleri ile çeşitli çevre sorunları için özel çözümler sunabilme kabiliyetini siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Mühendisliğin masa başında değil sahada yapılması gerektiği konusunu ilke edinerek Atıksu Arıtma Tesisi Projelendirme, Atıksu Arıtma Tesisi Arıtma Revizyonu, Atıksu Arıtma Tesisi Danışmanlığı, Çevre Danışmanlığı, Atık Yönetimi ve ÇED konularında sizlere kaliteli hizmet sunmak için uzman mühendis kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "EN İYİ" şekilde değerleri yönetmek.


Misyonumuz, Çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak arıtma sektöründe bir üst yapı firması olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya'da doğal kaynakların muhafaza edilebilmesi için uzman mühendis kadromuz ile yaptığımız projelerden edindiğimiz tecrübelere dayanarak çevre sorunlarına en iyi cevapları sunarak, müşterilerine pratik, ekonomik ve etkili çözümler üretmektir.