Hakkımızda

Etkin Design ailesi 2006'dan bu güne tecrübeleri ile çeşitli çevre sorunları için özel çözümler sunabilme kabiliyetini siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Mühendisliğin masa başında değil sahada yapılması gerektiği konusunu ilke edinerek Arıtma Tesisi, Projelendirme ve Çevre Danışmanlığı hizmetlerinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için uzman mühendislik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “EN İYİ” şekilde değerleri yönetmek. Misyonumuz, Çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak Arıtma Tesisi, Projelendirme ve Çevre Danışmanlığı hizmetlerinde bir üst yapı firması olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya’da doğal kaynakların muhafaza edilebilmesi için uzman mühendis kadromuz ile yaptığımız projelerden edindiğimiz tecrübelere dayanarak çevre sorunlarına en iyi cevapları sunarak ,müşterilerine pratik, ekonomik ve etkili çözümler üretmektir.

Ekibimiz

Hakan Güneş

Koord. Çevre Yüksek Mühendisi
hakan@etkincevre.com
0533 571 65 47

Cengiz Çalışan

Proje Mühendisi
cengiz@etkincevre.com
0544 267 99 19

Merve Özker

Çevre Yüksek Mühendisi
merve@etkincevre.com
0554 795 30 67